Bolelo ji předtím bříško, ale už je všechno v normálu..

21. srpna 2009 v 22:22 | °°_$h€*ßl0nd€~. // .PaJjinQa xDD |  Deník blondýnky
Na starém blogu (shestupid.blog.cz) jste se mohli dočíst z deníku blondýnky o mé blolesti .. Musím vás uklidnit a zdělit vám,že je vše už v naprostém pořádku ..
You You . .. Už jsem docela ospalá, ale vím,že neusnu.. Astina furt štěká, nechápu proč no.. Nevadí xD .. Zlatíčko moje .. Naši někam jeli, bráška vedle spí a já tu ťukam na klávesnici.. YoP
.. Střevo no.. heh.. Ale co mam dělat, když stejně neusnu?.. Jo..Dneska byl tak nějak..nenáročnej den..
I když trochu únavnej.. V 8 jsem jela k doktorce.. Fakt psycho.. Mám totiž štítnou žlázu, asi 3 roky.. 1 rok jsem chodila na prohlídky a tak.. a 2 roky holt pohoda :D.. No.. A teď ji mám
prej nějak rozšířenou nebo co to mektala a musim na lačnou brát nějaký prášky.. Ježiš.. No a když je brát nebudu.. a nezlepší se to..tak jdu na operaci..což je prej moc riskantní..dobrý co?..
To ale přežiju.. To jsem vás zklamal co?.. Heh.. Noo a tak nás táta a bráškou pak hodili domu a jeli na ryby.. Bože.. ryby ryby ryby .. Co na tom viděj? (i kluci z venku..) .. že je to vůbec baví.. No a tak jsem šla na koupák.. Kolem 11 .. U doktorky bylo strašně..Taková fronta..Děsnýý!! Fakt!! Nikomu nepřeju x)
.Což tak. Pak jsem babice s holkama pomohla s novinama a ppak jsem jeli do města :) srandy kopec no... A zejtra jedu já , Anet a Jíta s Fíďou do lázní :) tak snad tam nebude nuda :D .. A snad mi dá mamka money.. Asi po 100000 co jedeme do lázní.. :D Lol .. A Fída to má zadara..Vychcanej :D.. Takže.. Co dál říct.. :)

YopP GóóóL.. Bože, Pajuš, netrapči, uděláš si ostudu.. XD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.