Filmy ke shlédnutí online

30. srpna 2009 v 13:02 | .~Blond€°°RoXy* |  Návody
V poslední době se rozmohl fenomén sledování filmů online. Pokud máte dostatečně rychlé připojení, při kterém se vám video načte dostatečně rychle, můžete této možnosti využít i vy.
Jak to vlastně celé funguje? Přesto, že když do Seznamu nebo Googlu zadáte frázi "filmy online" najdete obrovské množství frází a odkazů, ve velké části se tyto stránky obsahově překrývají a odkazují na server pro sdílení videa typu Ceknito.cz, Stream.cz, Megavideo.com, případně podobný. Na druhou stranu, výhodou takovýchto odkazových webů bývá, že všechno je tak nějak u sebe, filmy jsou řazeny podle žánru a většinou k nim je podán i určitý základní komentář.
TVCo se týče autorských práv, bohužel se vyskytují na internetu i filmy, ke kterým poskytovatel práva nemá. Poskytování obsahu, k němuž autor nemá autorská práva, je samozřejmě zákony ČR zakázáno. Autoři se to pokouší obejít tím, že filmy na jejich stránkách nejsou a oni jen odkazují na čínské servery, kde jsou nahrány, ovšem otázkou je, nakolik toto chování je či není poskytováním obsahu. Zatím žádný soud řešící tento problém u nás neproběhl, takže tento problém není zatím zcela objasněn.
Ostatně, zadejte ve vašem vyhledávači (Seznam, Google) zadejte frázi "Jméno filmu online", případně "Jméno filmu online ke stažení" a vyzkoušejte sami.
Řada kratších videí je dále k dispozici na známém video serveru YouTube.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.