ICQ do mobilu ke stažení zdarma

30. srpna 2009 v 13:03 | .~Blond€°°RoXy* |  Návody
Jak a kde stáhout ICQ do mobilu zdarma. Návod, jak na stažení a instalaci icq do mobilu. ICQ pro značky SonyEricsson, Nokia, iPhone a další. Logo ICQPsaní na mobilu přes ICQ vychází levněji než v posílání SMS (samozřejmě záleží na konkrétním připojení - ideální je připojování přes WiFi, pokud to váš mobil podporuje, pokud ne, zvažte investici do nového přístroje, protože WiFi je dneska už opravdu všude a připojování na internet přes mobil vynikající a praktická záležitost). Podívejme se tedy na konkrétní programy, které v mobilu slouží k připojení k icq.

Javové aplikace (pro většinu telefonů SonyEricsson, Nokia, Samsung, Motorola a další výrobce)


ICQ Mobile

Jedná se o oficiální ICQ klient pro mobilní telefony. Je to javová aplikace, která běží na většině současných mobilů SonyEricsson, Nokia a přibuzných, stačí mít pouze javu a funkční připojení. Pro zákazníky O2 je k dispozici na mobilním webu wap.o2active.cz v sekci Moje > Moje aplikace. Pro ostatní je na webu ICQ (který ale ke stažení ICQ Mobile automaticky odkazuje právě na O2), případně zde. Dále existuje verze pro telefony s Windows Mobile, zatím je pouze v beta verzi, další info o ní na tomto webu.

Jimm

Starý dobrý Jimm, taktéž javová aplikace, s češtinou si bez problému poradí, na svém webu uvádí, že při jeho používání je psaní zpráv až o 96% levnější než klasické posílání SMS zpráv. Při nastavení povolení připojení aplikace k wapu a nastavení přenosů je na některých telefonech mírně komplikovanější, většinou je to otázka pár minut zkoušení pár možností menu. Aktuální verzi si můžete stáhnout na této adrese.

ICQ pro Symbian a Windows Mobile


Slick

Aplikace, která nemá problém s jakýmkoliv kódováním, kromě ICQ podporuje i MSN, jabber a další protokoly, umoňuje i cosi jako psaní více uživatelům ve jednom okně. Lze rozhodně doporučit, přestože se oficiálně nachází v beta verzi, nemá s funkčností žádné problémy. Obě verze, jak pro Symbian, tak pro Windows Mobile jsou k dispozici ke stažení na tomto webu.

QIP PDA

Známý desktopový program má i svou verzi určenou pro chytré telefony, a to opět jak ve verzi pro Symbian, tak pro Windows Mobile. Oproti Slicku postrádá několik funkcí, skalní uživatelé toho ruského programu na něj však nedají dopustit. Ke stažení je zdarma na webu výrobce.

ICQ pro iPhone


Agile Messenger

Tento program naplno využívá potenciálu iPhone, podporuje mimo ICQ sítě MSN, GoogleTalk, Yahoo a AIM. Je k dispozici jednak na AppleStore, dále ho nalezenete na této adrese. Má příjemné a intutivní uživatelské rozhraní,

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.