Jak líbat kluka

30. srpna 2009 v 12:52 | .~Blond€°°RoXy* |  Pro holčiny :)
Líbat kluka není jak se zakrátko dovíš nic těžkého.

Jít do toho: Ano či ne?

Neboj se, i když třeba zareaguje nějak zmateně, nebývá to na základě nějakého odporu k tobě, jako spíše překvapení a nečekanosti toho, že od tebe dostal políbení. O nic nejde, takže určitě se toho neboj a uvidíš, že tím určitě nic nepokazíš, když ve vhodné chvíli (kterou je, jak píšeme dále, potřeba mírně připravit) se přiblížíš přitiskneš ret na ret.

První fáze: přiblížení

Nejprve je potřeba se dostat dostatečně blízko. Vycházíme z toho, že jsi se s dotyčným ještě nelíbala a chceš to už nějak rozetnout, případně jeho samého k tomu nasměrovat. Ideálních okamžiků je vícero, nejznámější je určitě taková ta rozlučka na konci rande, to ta určitě jistí, ale zas na druhou stranu když to nevyjde v tuto chvíli odkládá se celý líbací proces až na další schůzku a už se v této chvíli nedá dělat nic. Proč proto čekat až na loučení, když se dá líbat naprosto kdykoliv.

Blízko k sobě

Líbající se křečciJakoby náhodné přiblížení je úplně to nejlepší, co může být. Modelová situace: sedíte kdesi v nějakém parčíku či na jiném blíže nespecifikovaném místě. Ted vstáváte, a ty teď se strojenou nešikovností vstáváš a zavrávoráš, čímž tě musí chytit (jestli tě v této chvíli nechytne, je záhodnou uvažovat o náhradě za jiného, který tě chytí!) a tímto chycením se vaše obličeje přiblíží natolik, že… Dále už popisovat není nutno.
Takových situací je ale množství a dá se to inutivně podchytit, že - teď by to opravdu šlo. Jen musí oba vědět, že se nemusí ničeho bát, žádných výčitek z ani jedné strany.Jak se líbat

Klasická líbačkaHodně holek zvláště mladých holčin, které ještě s kluky mají zkušeností jen pomálu, za tím vidí nějakou složitou fyzickou činnost, neví jak našpulit ret, myslí si, že jazyk k tomu potřebuje nějaký speciální výcvik, atd. Existuje tedy nějaký univerzální líbací návod?
Ve skutečnosti je to asi takto: každý ret a každý jazyk, zuby, to vše vytváři naprosto unikátní soustavu líbacího ústrojí u každého člověka, nejsou dva naprosto totožné ústní otvory. K tomu je ještě přičíst fakt, že každý má i trochu jinou náturu, pohled na druhé pohlaví a věci s tím související. Je to samozřejmě celé ještě trochu složitější. Kam tím míříme: Neexistují dva lidé, kteří by se líbali stejně. Stejně, jako má každý pár vlastní pravidla je zvyklý dělat spolu věci nějakým způsobem, přesně to samé platí i o líbání. Vůbec to prostě neřeš, jen trochu pootevři ústa, přivři oči - a budeš se divit, ono to nejenže půjde, ale to dokonce půjde velmi dobře.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.