Jak sbalit kluka, který se mi líbí

30. srpna 2009 v 12:50 | .~Blond€°°RoXy* |  Pro holčiny :)

Ví to tom?

Tohle je otázka, kterou by sis měla rozhodně ihned zkraje položit. Ví on vůbec o tom, že by se ti snad mohl líbit? Jak už jsme se tu kdesi tak nějak nenápadně zmiňovali… Náznaky prostě nestačí. Když náznak, tak pořádný. Naznač mu to tak, že se mu bude tento tvůj náznak neustále vracet a nebude moc myslet na nic jiného. Přemýšlej o tom a posuň celou tu záležitost o kus dál, na nic nečekej. Neboj se, protože když se budeš bát a budeš to pořád dělat tak, jak to děláš teď, budeš přesně tam, kde jsi právě teď a věci se tak nějak samy od sebe do pohybu prostě nedají.

Dobře to dopadne

Nevíš, jestli to dopadne dobře, myslíš že to beztak nakonec nevyjde? Chyba! Musíš změnit svůj pohled na celou věc, Chemie láskyzměnit myšlení a vidět to přesně obráceně: Představ si, vžij se přesně do té chvíle, toho okamžiku, kdy to vyjde a jak to bude vypadat, jak se budeš cítit.
Musíš před sebou živě vidět tu představu a jít za ní. Nejde to, myslet si v tomto okamžiku, že to snad časem vyjde. Už teď se musíš cítit, jako by to vyšlo, vědět, že je to tam. Přesně tahle vize tě posune blíž k vytyčenému cíli, a když budeš tuto vizi každý den před sebou vidět, velmi brzy zjistíš, že se blížíš jejímu naplnění, že vesmírná tělesa se začínají příznivým směrem, atomárně chemické pohyby se začínají přetvářet do nových struktur, v důsledku čehož se nakonec dostaneš tam, kde chceš být - budeš s ním.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.