Jak sbalit muže

30. srpna 2009 v 12:48 | .~Blond€°°RoXy* |  Pro holčiny :)
Balení mužů i kluků má navzájem cosi společného, protože muži jsou stále kluci jen si hrajou s trochu jinými věcmi. Jde jen o to, nějak ho navést k tomu, aby tím subjektem, se kterým si hraje na indiány nabo na policaty a zloděje, jsi byla ty.


More sexy

AdonisBuď prostě sexy. Tohle je stoprocentně osvědčená metoda, která na základě dlouhodobých průzkumů prostě funguje. Být sexy neznamená jen vzít si sukni tak krátkou že ani není vidět, že nějakou máš. Tohle třeba v některých případech sexy vůbec být nemusí. Je to o tom, být takovou milou hezkou holkou, po které každý muž ve skrytu duše prahne. Existuje několik archetypů žen, které jsou všeobecně mezi muži výjimečně žádané, a určitě není od věci vzít si od každé něco.
Je třeba mít v sobě takovou tu pečovatelskou starostlivost sestřičky, pochopení kamarádky a přitom mít ještě v sobě takovou tu maminkovskou podporovací schopnost. A pak ještě onu vlastní sexy divokost ve správných chvílích.
Většinu těchto vlastností má každá žena v sobě, jen čekají na vhodnou chvíli, ve které se projeví. V první fázi budování vztahu, respektive balící části je logicky nejvíce na místě použít ten přístup kamarádky a občas vystrčit růžky a naznačit že pod nevinnou tváří se ukrývá divoká dračice.
První krok - ano či ne?

Stále jsme v zajetí tisíciletých sterotypů a přitom v posledních třiceti letech došlo ke změnám, které zatřásly podstatou samotného pojetí vztahu mezi mužem a ženou jako takového. Kam tím míříme: neboj se toho a když vidíš, že z jeho strany zájem je ale pořád se nějak nemůže odhodlat, netroufá si na tebe a vždycky jakoby na poslední chvíli uhne pohledem, jdi do něj.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.