Zamilované smsky pro miláčka

30. srpna 2009 v 12:51 | .~Blond€°°RoXy* |  Pro holčiny :)

Dej svému miláčkovi najevo jak ho máš ráda a pošli mu zamilovanou smsku! Poradíme jak!
Zamilovaná smska musí mít grády, musí mít kouzlo a prostě musí to být pekelně chytře vymyšlená textová zpráva. Jak si na základě těchto premis pravděpodobně sama dovodíš, není tedy vůbec lehké takovouto zprávu nejen vymyslet, ale i poslat. Celý tento proces můžeme rozdělit do tří fáze definovaných na základě přesně daných pravidel:

  1. Proces vymýšlení
  2. Proces psaní
  3. Proces odeslání

Vymýšlení

Toto není vsktuku lehké, jak nám jistě nejedna čtenářka dá zapravdu. Takže, insipraci můžeš hledat přibližně těmito dvěma způsoby - přímo od toho, komu chceš psát - tj. prostě se na něj podívej, vybav si ho, koukej na jeho fotku atd. - a pak způsobem internetové analýzy. Internetová analýza spočívá v tom, že prostě chodíš po netu a hledáš co by se dalo s mírnými úpravami použít.

Psaní

Při psaní je třeba se naladit na dobrou psací vlnu, pustit kvalitní music a už to ťukat, dřív než tě nové dílko moderní poezie opustí kdesi v poetických dálkách nenapsaných básní.


Odeslání

Odešli ho přesně v tu chvíli, kdy ti tvůj neomylný šestý dívčí smysl řekne: Teď. Tuto chvíli je třeba vychytat, natrénovat vystižení toho vrcholného okamžiku a neposlat smsku ani o vteřinu dříve, ani o sekundu později. Udělej to přesně tak, a budeš se divit, jak to funguje.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.