Ohledně designů na přání..

9. ledna 2010 v 17:44 | ~ N u g g i e [čti Nagý] writes... |  Další blbosti o blogu..
Píšete mi posledních 14 dní, jestli dělám designy na přání ^^ Jsem ráda, že se vám moje designy líběj, ale designy na přání nedělám, pouze mím affs nebo ve vyjímečných případech nějakým vyjímkám ;] ..
Ve vyjímečných případech také záleží na tom, jestli ke mně dotýčný chodí, jestli mám čas a nebo náladů. Také bohužel nejsem robot, takže když už bych se rozhodla vám design udělat, nečekejte ho do pár hodin. Splnit vaše přání je těžké a né vždycky to prostě vyhovuje ať mím, nebo vašim podmínkám, ať při dělání designu, nebo když už je design hotový - tzn. design se vám nemusí líbit -> takže si ho na blog nedáte, nebo si ho dáte na blog na jeden, nebo na dva dny => takže moje práce je zbytečná.
Abych tedy co nejlépe splnila vaše podmínky , tím má práce je delší. Dříve, když jsem byla ještě na mích starých blozích, dělala jsem ještě s někola kamarádkami designy, volné i na přání. S těmihle případy, kdy se mé designy nelíbili těm, kteřím jsem ho udělala na přání (chápu, nedělám dokonalé designy, nemůže se mi vždycky povést, ale když už chci alespoň naznačit že mi design nevyhovuje, přece na něj hned nezačnu nadávat vulgárně..) neřešili to zrovna v klidu a s mírou. Takže jsem se rozhodla designy na přání nedělat, obávám se hlavně z reakce objednávájícího. Zkuste mě pocohpit, navíc jsou stovky dalších blogařů, kteří dělají nádherné designy a určitě vám ho také udělají ;) ..
Pokud vaši žádost o design nepřijmu, dělám volné designy které můžete použít :) ..
 


Komentáře

1 Maybelline <3 Maybelline <3 | Web | 9. ledna 2010 v 17:53 | Reagovat

Jsem moc ráda, že sis mě nechala:-)
a ten designy je krásný
škoda že jsem to nevěděla že děláš affíkům designy, to bych si objednala:-D

2 bonnie ^3^ bonnie ^3^ | Web | 10. ledna 2010 v 14:16 | Reagovat

máš krásný krásný krásný krásný krásný design :-)  takovej růžovej ááá lovuju růžovou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.